close
تبلیغات در اینترنت
بازیگر سریال مادرانه: زیادی پرسپولیسی هستم؛ مثل کریمی دریبل می‌زنم

با کلیک بر1+درگوگل ما در محبوب کنید
سه شنبه 02 بهمن 1397

دانلود رایگان | مرجع تخصصی دانلود,تفریحی و سرگرمی

بازیگر مادرانه
بازیگر سریال مادرانه گفت: «خدا کند سردار بتواند رضایتنامه خلعتبری را بگیرد و این مشکل حل شود.»

 

 

سریال مادرانه هر شب در ماه مبارک رمضان از شبکه 3 روی آنتن می‌رود و بینندگان زیادی هم جذب داستان این سریال شدند. فرزاد سریال مادرانه توانسته در دل مردم جا باز کند. عباس غزالی از عهده ایفای این نقش هم به خوبی برآمده است. غزالی با وجود درگیری‌ها و مشغله‌های زیاد کاری باز هم از پرسپولیس غافل نمی‌شود و اخبار تیم مورد علاقه‌اش را با تمام جزئیات پیگیری می‌کند. او عاشق علی کریمی است: «من به عشق کریمی پا به توپ شدم و هنوز هم که فوتبال بازی می‌کنم، دوستانم می‌گویند مثل کریمی دریبل می‌زنی!»

غزالی که از برد پرسپولیس برابر تراکتور خوشحال بود، گفتگوی مفصلی داشته که خواندنش را به شما خوانندگان توصیه می‌کنیم:

* اخبار پرسپولیس را پیگیری می‌کنی؟

- صد در صد... مگر می‌شود خبرهای پرسپولیس را دنبال نکنم. اما از خودم ناراحت هستم که نتوانستم طرفداری از پرسپولیس را برای این فصل خوب شروع کنم.

* به خاطر سریال مادرانه؟


- بله، هنوز سر فیلمبرداری هستم و نتوانستم از تیمم حمایت کنم. اما من توجیه قابل قبولی دارم و فکر کنم دلیلم برای هواداران هم قانع‌کننده باشد.

* پس چطور از وضعیت تیم مطلع هستی؟


- تمام خبرها را از طریق سایت‌ها و روزنامه‌ها دنبال می‌کنم و می‌دانم امسال تیم خیلی خوبی داریم و در جریانم که مدافعان ما خوب کار کردند. امیدوارم خلعتبری هم به پرسپولیس بیاید.

* فکر می‌کنی او بتواند به پرسپولیس کمک کند؟


- به نظرم اگر به پرسپولیس بیاید خط حمله خیلی قوی می‌شود و پرسپولیس چنین مهره‌ای را کم دارد. خلعتبری بازیکن تند و تیز و فرصت طلبی است که این خصوصیات برای یک مهاجم پوئن مثبتی محسوب می‌شود. خدا کند سردار بتواند رضایتنامه خلعتبری را بگیرد و این مشکل حل شود.

* اما پرسپولیس سیدصالحی را هم دارد...

- سید صالحی هم بازیکن خوبی است و سابقه خوبی دارد. درست است که گل برد مقابل تراکتورسازی را هم زد اما پرسپولیس نباید به یک گل اکتفا کند.

* وقتی علی کریمی را با پیراهن تراکتور مقابل پرسپولیس دیدی، چه حسی داشتی؟

- من این بازی را از رادیو گوش می‌کردم ولی دوست داشتم علی کریمی در پرسپولیس بماند. من به عشق کریمی پا به توپ شدم و هنوز هم که فوتبال بازی می‌کنم، دوستانم می‌گویند مثل کریمی دریبل می‌زنی!

* پس الگوی فوتبالی‌ات علی کریمی بوده؟

- بله، من زمانی فوتبال بازی می‌کردم و الگویم کریمی بود. اما بعدها از سینما و تلویزیون سر در آوردم. کریمی خودش دوست داشت در پرسپولیس بماند و در حقش کم لطفی کردند. او در صحبت‌هایش گفته بود منتظر پرسپولیس می ماند. اما خبری از مسئولان نشد. حالا که کریمی به تراکتور رفته او را می‌خواهند. کریمی دلش با پرسپولیس است و خوشحالم که به تراکتور رفته!

* چرا؟ تراکتور تیم دومت است؟

- بله، بعد از پرسپولیس طرفدار تراکتور هستم. تراکتور هم قرمز می‌پوشد و از این بابت خوشحالم که کریمی باز هم پیراهن قرمز می‌پوشد. کریمی آبی‌ نپوشد. هر تیمی که می‌خواهد برود! فقط نمی‌توانم ببینم او آبی‌ بر تن کرده! به خاطر کریمی و مردم تبریز تراکتور را دوست دارم.

* به علی دایی هم علاقمندی؟

- بله، دایی اسطوره فوتبال ایران است و خیلی از کشورها ایران را با علی دایی می‌شناسند. دایی به چلسی گل زد و یادم نمی‌رود چطور مالدینی را دریبل زد و حتی کارت زرد گرفت. در بایرن مونیخ هم بازی کرده. دایی جدیت خاصی دارد. برادر بزرگتر من فوتبالیست بود و اتفاقا تمریناتشان با تمرینات سال‌های پیش پرسپولیس همزمان بود. من هم با او سر تمرین می‌رفتم و می دیدم برخلاف بازیکنان که دیگر زیاد شوخی می‌کنند اما دایی جدی است و درس‌های بزرگی به بازیکنان دیگر می‌داد. او هیچ وقت دنبال حاشیه نبوده و باید برای قدردانی از او مجسمه بسازند یا میدان یا خیابانی را به اسمش کنند. البته باز هم کم است.

* دایی می‌تواند با پرسپولیس موفق شود؟

- دایی هم در زمان بازیگری و هم مربیگری در پرسپولیس خوب کار کرده. او حالا شناخت خوبی از پرسپولیس دارد و می‌تواند موفق شود. به غیر از تمام خصوصیات فنی و اخلاقی خوبی که دایی دارد، مهره مار هم دارد!

* مهره مار؟

- بله، دایی آدم خوش شانسی است و با آمدنش باعث موفقیت پرسپولیس می‌شود. پرسپولیس امسال رویایی می‌شود. شک نکنید!

* رقیبان پرسپولیس را برای قهرمانی کدام تیم‌ها می‌دانی؟

- به نظر من رقیب اصلی پرسپولیس، سپاهان است و بعد هم تراکتور!

* پس استقلال چی؟

- استقلال در رده سوم یا چهارم قرار دارد!

* معلوم است، کری شدیدی با استقلالی‌ها داری؟

- کری ندارم فقط زیادی پرسپولیسی هستم!

* جوانگرایی که دایی کرد در پرسپولیس جواب می‌دهد؟

- دایی در سایپا هم این کار را کرد و جواب گرفت. امسال هم می‌تواند با همین جوان‌ها قهرمان شود و حرکت رو به جلویی داشته باشد. کی روش هم در تیم‌ملی این کار را کرد. چه اشکالی دارد؟

* برای تماشای بازی‌های پرسپولیس به استادیوم می‌روی؟

- محیط‌های شلوغ را زیاد دوست ندارم اما برای بازی دربی به استادیوم آزادی می‌روم. فقط بگویم، ندید پرسپولیس برنده است!

* خیلی مطمئن هستی؟

- از مطمئن هم مطمئن‌ترم! پرسپولیس صد درصد استقلال را شکست می دهد.

* زمانی که تیم‌ملی کره جنوبی را شکست داد، کجا بودی؟

- اتفاقا همان روز فیلمبرداری داشتیم. من هم فکر نمی کردم کار تیم‌ملی در این بازی تمام شود و به همین خاطر وقتم را طوری تنظیم کردم که 30 دقیقه مانده به پایان بازی خانه را ترک کنم تا به فیلمبرداری برسم. اما هیجان بازی آنقدر بالا بود که من جلوی تلوزیون میخکوب شده بودم. وقتی بازی تمام شد با خوشحالی از خانه بیرون رفتم و 5 ساعت در یک خیابان گیر افتادم. از یک طرف عوامل صحنه زنگ می‌زدند و از یک طرف خودم قاطی شادی مردم شده بودم!

* به نظرت تیم‌ملی می‌تواند در جام جهانی موفق شود؟

- با کی روش و تفکری که دارد تیم‌ملی می‌تواند موفق باشد. کی روش در تیم‌ملی تحول ایجاد کرد. بازیکنان تیم‌ملی بد عادت شده بودند که تحت هر شرایطی در تیم‌ملی هستند ولی کی‌روش حاشیه امنیتی برای هیچ بازیکنی نگذاشت.

* منظورت کنار گذاشتن مهدی رحمتی است؟

- همه ما رحمتی را قبول داریم و می‌دانیم یکی از بازیکنان خوب استقلال است. اگر استقلال قهرمان می‌شود مدیون رحمتی است. اما کی‌روش با آوردن رحمان احمدی به او اعتماد به نفس داد و همه دیدند چطور جلوی کره بازی کرد. او به بازیکنان اعتماد به نفس داد و به آنها نشان داد که جایگاهشان ثابت نیست و هر لحظه ممکن است در تیم‌ملی نباشند. او از اسم‌های بزرگ نترسید. جا دارد از رحمان احمدی هم تشکر کنم.

* کدام بازیکنان تیم ملی را کلیدی می‌دانی؟

- رضا قوچان‌نژاد و دژاگه موتور تیم هستند و تیم‌ملی با آنها موفق می‌شود. اگر دایی باز هم قرعه ایران را بردارد حتما به مرحله بعد صعود می‌کنیم چون خوش شانس است.

* دوست داشتی قوچان‌نژاد و دژاگه به پرسپولیس بیایند؟

- برای پرسپولیس دوست داشتم اما به ضرر خودشان است. چون آنها در فوتبال حرفه‌ای بازی می‌کنند و در ایران درگیر حاشیه‌ها می‌شوند. شاید سرنوشت‌شان مثل زندی شود!

* درست است که فوتبالیست‌های ما در امارات بازی کنند؟

- به ذات آدم‌ها بستگی دارد. اگر بخواهیم از دید ورزشی نگاه کنیم و ماجرا را سیاسی نکنیم به خاطر عرق ملی نباید بازیکنان ایرانی در امارات بازی کنند.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0بخش نظرات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


ورود کاربران


عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

موضوعات مطالب


آمار کلی سایت

  آمار مطالب آمار مطالب
  کل مطالب کل مطالب : 831
  کل نظرات کل نظرات : 16
  آمار کاربران آمار کاربران
  تعداد اعضا تعداد اعضا : 292


  اطلاعات شما اطلاعات شما
  آِ ی پیآِ ی پی : 54.234.114.202
  مرورگر مرورگر :
  سیستم عامل سیستم عامل :


نظرسنجي

  وظعیت شما :

لینک دوستان


خبرنامه

  براي اطلاع از آپيدت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود