close
تبلیغات در اینترنت
بازي آندروید

با کلیک بر1+درگوگل ما در محبوب کنید
پنجشنبه 22 آذر 1397

دانلود رایگان | مرجع تخصصی دانلود,تفریحی و سرگرمی

دانلود بازی Ice Age Village v2.7.0 برای اندروید

 در این بازی اسکرات به تلاش خود برای بدست آوردن بلوط ادامه می دهد و این امر موجب ایجاد شکاف بزرگی در پوسته زمین می شود! حیوانات بسیاری خانه خود را از دست می دهند و برای زنده ماندن تلاش می کنند. حال فیل دوست داشتنی داستان مانی به همراه دوستانش الی و دیگو تصمیم می گیرند تا برای نجات حیوانات دهکده ای با نام دهکده عصر یخبندان بسازند! در این بازی شما باید به آن ها کمک کنید تا دهکده خود را بسازند و حیوانات بیشتری را نجات دهند. با گذشت مراحل می توانید دهکده خود را آباد کرده و تجهیزات مختلفی در آن قرار دهید.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود بازی Last Heroes - The Final Stand v1.2.1 برای اندروید

در این بازی شما به عنوان تنها قهرمان داستان هستید که توانسته اید از چنگ زامبی ها فرار کرده و زنده بمانید. از تمامی مهارت های خود استفاده نموده و زامبی ها را از بین ببرید . دقت داشته باشید که اکنون شهر پر از زامبی شده است ، بنابراین باید مراقب باشید . از قابلیت اصلی این بازی می توان به وجود گرافیک خیره کننده اچ دی ، وجود تصاویر خیره کننده ، در دسترس بودن سلاح های متعدد و به چالش کشاندن دوستان اشاره داشت.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود بازی XCOM®: Enemy Unknown v1.0.0 برای اندروید

  در این بازی دشمنی ناشناخته زمین و آینده آن را تهدید می کند. در این بازی شما در نقش فرمانده باید گروهی از نفرات برتر را انتخاب کرده و به مبارزه با دشمنان بروید. فناوری های بیگانه را پژوهش کرده و سعی کنید تا وارد پایگاه های عملیاتی دشمن شوید. در این بازی باید تمام تلاش خود را به کار گیرید تا ماموریت های خود را با موفقیت به پایان برسانید. شما آخرین امید بشر هستید و تصمیم شما تعیین کننده سرنوشت زمین است!

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود بازی Unearthed:Trail of Ibn Battuta v1.3 برای اندروید

این بازی یک بازی شخص سوم بوده که بایستی تمام تلاش خود را به کار برده و مراحل را به اتمام برسانید . این بازی با دو زبان عربی و انگلیسی عرضه شده است . در این بازی شما در نقش جواد و خواهرش هستید که باید با کاوش در سرزمین های عجیب و غریب مکان های جدیدی را کشف نمایید . در طول مسیر به صورت ناگهانی یک تماس دریافت خواهید کرد . اکنون وظیفه شما این است که به دنبال کاشف بزرگ یعنی ابن بطوطه بگردید . در مکان هایی نظیر دمشق و مراکش به کاوش پرداخته و این قاتل را دستگیر کنید.

امتیاز : نتیجه : 3 امتیاز توسط 3 نفر مجموع امتیاز : 7


دانلود بازی Carnivores: Dinosaur Hunter HD v1.3.1 برای اندروید

در بازی carnivores dinosaur hunter شما در جنگلی هستید که  پر از دایناسور است باید مواظب باشید از بین نروید زیرا دایناسوران گوشتخوار با مغز کوچکو با خشنوت بسیار زیاد حمله می کنند و از داخل باتلاق ها و تپه های کوچک و بزرگ عبور کنید و با نسیم هوا راه را انتخاب کنید.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود بازی Blocks of Pyramid Breaker Premium v1.1.0 برای اندروید

این بازی شما را به ماجراجویی های مصر باستان خواهد برد. 63 مرحله بسیار زیبا و نفسگیر به همراه جوایز بسیار زیاد و البته متفاوت از جمله ویژگی های این بازی به شمار می آیند. آجر شکن ( Brick Breaker )‌ یکی از سبک های بازیهای کلاسیک می باشد که همیشه در رده پرطرفدارترین ها قرار گرفته است و تا کنون بازی های بسیار زیادی در این سبک طراحی و ارایه شده اند که Blocks of Pyramid Breaker یکی از آنها می باشد .

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود بازی Godzilla: Strike Zone v1.0.0 برای اندروید

در این بازی تیمی از بهترین و حرفه ای ترین افراد نظامی ماموریت یافته اند تا برای نابودی گودزیلا به منطقه کوهستانی سفر کنند. در طول بازی باید ماموریت هایی همچون پریدن از داخل هواپیما و بالا رفتن از کوهستان را نیز انجام دهید که بدون شک نظیر آن را در هیچ بازی اندرویدی مشاهده نکرده اید! مردم و شهر در حال نابودی می باشند پس تا خیلی دیر نشده است برای نابودی گودزیلا دست به کار شوید و به قهرمانی افسانه ای تبدیل شوید.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود بازی The Island: Castaway® 2 v1.1 برای اندروید

  در بازی The Island: Castaway® 2 یاد می گیرید چگونه با وقایع طبیعی دست و پنجه نرم کنید و راه و روش های خاص زندگی کردن را نظیر ماهی گیری، گرفتن مارهای سمی، روشن کردن آتش و غیره را می اموزید. بعد به ماجراجویی‌هایی بروید سرنوشت قبیله جزیره را تغییر ‌دهید. معماهای پیچیده در قبیله را حل کنید تا یکی از آنها شوید. در جزیره به کاوش بپردازید و مهارت‌های مختلف را یاد بگیرید.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود بازی Fieldrunners 2 v1.2 برای اندروید

 بازی Fieldrunners 2 از بهترین بازی های سبک استراتژیکی برای اندروید است. FieldRunners 2 برگشته است با سپاه جدید و سلاح های جدید این کره خاکی را به تصرف خود در آورید . در این بازی می توانید از نیرو های هوایی نیز استفاده کنید . نسخه دوم بازی بیش از 20 مرحله بسیار جذاب و همینطور 20 سلاح قدرتمند دارد .

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود بازی MYFC Manager 2013 v2.14 برای اندروید

اگر دوست دارید هیجان مربی بودن را تجربه کنید و لذت برد تیمتان را بچشید یا لحظات قهرمانی با تیمتان را تجربه کنید، بازی مهیج MYFC Manager را از دست ندهید. در این بازی مهیج شما مدیریت یک باشگاه برزگ ورزشی را برعهده می گیرید و برتمامی تغییررات آن تاثیر گذار خواهید بود.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود بازی Depri-Horst vstable برای اندروید

هدف شما در بازی Depri-Horst ایجاد انگیزه برای دپری هورست است. باید کاری کنید تا او فکر کند به بهترین پستچی شهر تبدیل شده است و در کار خود بهترین است. بازی دارای حالت داستانی با 5 فصل مختلف و حالت بی پایان می باشد که بدون شک تا ساعت ها شما را سرگرم خود خواهد کرد. داستان بازی بسیار غمگین و ناراحت کننده می باشد. نکته بسیار جالب و قابل توجه این است که این بازی به طور کامل توسط یک نفر ساخته شده است! گرافیک، صدا، برنامه نویسی، داستان و هر چیز دیگری که فکرش را بکنید به دست یک نفر طراحی و ساخته شده است.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود بازی Instantion v1.0 برای اندروید

 Instantion ترکیبی از چندین پازل بوده که شما بایستی آن ها را حل نمایید. بلوک ها را هل داده و آن ها را کنار یکدیگر به صورت منظم بچینید. از قابلیت اصلی این بازی می توان به وجود دستاوردهای بی شمار ، گیم پلی هیجانی و اشتراک گذاری امتیازات در شبکه های اجتماعی اشاره داشت . همچنین این بازی شامل 50 مرحله هیجانی می باشد .

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود بازی 9 Elefants v1.0 برای اندروید

داستان بازی 9 Elefants درباره ی ناپدید شدن پروفسور Weismann است. پروفسور بعد از رسیدن به پاریس برای رو نمایی از آخرین اختراع خود، دوربین زمان، در کنگره جهانی علوم بدون هیچ اثری ناپدید شده است. دختر پروفسور باور داره که او دزدیده شده. Laura به کمک Eustache، گربه پروفسور، شروع به کار روی اثر پاهای گذاشته شده از بخش های مرموز کرده، که سمبل 9 تا فیل است. بیش از 230 پازل را حل کنید تا راز 9 تا فیل را فاش کنید.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود بازی Tank Recon 2 v2.1.167 برای اندروید

شما در بازی Tank Recon 2 رانندگی پیشرفته با تانک و کد آلفا را تجربه خواهید کرد. در این بازی باید به واحد های مختلف دشمن تیراندازی کنید که این واحد ها در خود، تانک ها، هواپیما های جنگنده و سلاح های ضد تانک را جای داده اند. همچنین استفاده از موشک های هدایت شوند با دقت بالا برای نابودی جنگنده ها باعث جذابیت بالا در بازی شده است. این بازی دارای 3 سطح بقا و کمپین دشمن جدید است که با انتخاب هر کدام از این سطوح می توانید بازی را شروع کنید. حالت بقا که در آن باید زنده بمانید و تا جایی که می توانید برای نابودی دشمنان خود تلاش کنید و رکورد ثبت کنید و امتیاز بگیرید

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود بازی Gunship III - U.S. NAVY v3.5.3 برای اندروید

 Gunship III   یک شبیه ساز فوق العاده هلیکوپتر از جنگ ویتنام می باشد که برای اندروید منتشر شده است. در این بازی فوق العاده می توانید با تمامی وسایل پرنده نیروی دریایی ایالت متحده پرواز کنید و از محیطی 3 بعدی با گرافیک بالا و واقع گرایانه لذت ببرید. سیستم اخطار موشک، رادار و میزان مصرف سوخت به شما کمک می کنند پرواز بهتری را تجربه کنید. بازیکنان می توانند به صورت مولتی پلیر تیم های مختلفی تشکیل دهند و به بازی بپردازند.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود بازی Mines of Mars v1.05 برای اندروید

  Mines of Mars یک بازی معدن جویی است که با الهام از بازی Motherload ساخته شده است. همچنین داستان بازی مبتنی بر ماجراجویی با اسرار تاریک است. بازی دارای سلاح های بزرگ، هزاران آیتم مختلف و یک دنیای زرق و برق دار است که شما در آن به اکتشاف می پردازید.

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5


بازی اسلحه ها: شبیه ساز سلاح های گرم Weaphones: Firearms Simulator برای اندروید

 

بازی اسلحه ها: شبیه ساز سلاح های گرم Weaphones: Firearms Simulator برای اندروید

Weaphones با ترکیب ویژگی های دیجیتال و فیزیکی سلاح های ترکیبی ساخته است تا تجربه ای واقعی و جذاب را به شما هدیه کند. سلاح را بردارید، پر کنید، ماشه را بکشید و شلیک کنید! تمام کنترل کننده های سلاح ها به گونه ای تعبیه شده اند که به سادگی در دسترس باشند. امکان تغییر سایز و تغییر مکان کنترلر های سلاح ها به قدری قابل شخصی سازی شده است که دیگر جای نگرانی از جهت سایز دست و یا صفحه نیست.

این بازی را میتوانید در ادامه مطلب به صورت کاملآ رایگان از وب سایت ام آر کی  دانلود دریافت نمایید.


امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود بازی فوتبال فیفا 14 FIFA 14 by EA SPORTS FULL برای اندروید

 

دانلود بازی فوتبال فیفا 14 FIFA 14 by EA SPORTS [FULL] برای اندروید

هیجان هر لحظه ی فوتبال را در شوت ها، پاس ها و دریبل های واقعی روی تلفن های همراه اندروید و تبلت خود تجربه کنید. FIFA 14 با ارائه ی کیفیت بالا از گرافیک و کنترلر های لمسی فوتبال واقعی را با تمام قابلیت ها و در حضور تیم ها، لیگ ها و بازیکنان معروف دنیا در اختیار شما می گذارد. این بازی مهیج با به کارگیری 33 لیگ، 600 تیم معتبر و بیش از 16000 بازیکن واقعی سرگرمی و لذت فوتبال را به شما هدیه می کند. از لیگ های انگلیس گرفته تا بوندسلیگای آلمان و لایگا همه و همه در FIFA 14 گرد هم آمده اند. تجربه ی بازی و حضور در 34 استادیوم باشکوه جهان و شور و التهاب تماشاچیان در طرفداری از تیم محبوبشان را ازد دست ندهید. هم تیمی هایی مجهز به هوش مصنوعی و قابلیت انتخاب بازیکن در FIFA 14 لمسی متمایز از بازی فوتبال را به شما ارائه می کند.

این بازی را میتوانید در ادامه مطلب به صورت کاملآ رایگان از وب سایت ام ار کی دانلود دریافت نمایید.

 

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 9


بازی فکری ‌Bridge Architect 1.2.7  اندروید

در بازی Bridge Architect هدف شما ساخت پلی است که دارای مقاومت کافی برای عبور تعدادی اتومبیل باشد. به شما تعدادی ابزار داده می‌شود و شما باید پل خود را با ابزار موجود بسازید و سپس آن را تست نمایید و نهایتاً آن را برای عبور چندین ماشین آماده کنید. این بازی از موتور فیزیکی قدرتمندی بهره می‌برد، همچنین بازی دارای قابلیت‌ رسم پل با قلم است. برای اجرای این بازی به اندروید ۱.۶ و بالاتر نیاز دارید.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود بازی موتور سواری جذاب برای اندروید
بازی Xtreme Wheels بازی بسیار زیبایی است که می تواند تجربه موتور سواری را به شما انتقال دهد.در این بازی شما در نقش یک موتور سوار هستید و باید از روی موانع صعب العبور بگذرید و حرکات نمایشی خود را به تصویر بکشید.این بازی از گرافیک بالایی بر خوردار است و گیم پلی آسانی دارد  و هر کاربری می تواند با آن کار کند.بازی دارای مراحل مختلف و متنوعی است که بسیار جذاب طراحی شده و می تواند برای هر کاربری جالب باشد که با یک موتور به بازی بپردازید.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود بازی پارک کامیون - Truck Parking 3D

امروز نیز بازی Truck Parking 3D را برای شما کاربران عزیز آماده کرده ایم.در این بازی بسیار زیبا شما باید کامیون را در محل پارک خود پارک کنید.این بازی دارای گرافیک بالایی است و به صورت ۳D منتشر شده است.شما باید به وسیله فرمان مشخص شده بر روی صفحه نمایش گوشی خود کامیون را کنترل کنید و به محل پارک خود برسانید همچنین می توانید سرعت کامیون را کنترل کنید و در صورت نیاز گاز بدهید یا با فشردن دکمه ترمز کامیون را متوقف کنید.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


پرش مرگبار

لذت پرش های مرگبار و فرار از دست هیولا های دریایی، اژدهای آتشین و ستاره های مرگبار NinJump Deluxe ! این بازی از محبوب ترین بازی های موبایل می باشد و تا کنون بیش از ۵۰ میلیون دانلود داشته است! این بازی از گیم پلی سریع و جذاب با گرافیک عالی ساخته شده است. شما در این بازی با ۳ سبک کلی بازی که عبارت اند از Castle که نبرد در قلعه ها می باشد، Pirates که جنگ در دریا و کشتی دزدان دریایی و Jungle که تلاش برای زنده ماندن در جنگل با پرندگان وحشی و… می باشد، روبرو می شوید. شما باید با کمک نینجایی قدرتمند، بدون سقوط به جلو پیش بروید و رکورد ثبت کنید. این بازی به شدت اعتیاد آور می باشد و با جذابیت ویژه خود، تپش قلب شما را در مراحل مشکل، بالا می برد! ضمنا این بازی امکان به اشتراک گذاری رکورد های شما را نیز دارد.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود بازی پرواز بر فراز ساختمان ها

امروز برای شما کاربران گرامی بازی Rope’n'Fly – From Dusk را آماده کرده ایم.در این بازی شما بر فراز ساختمان ها پرواز خواهید کرد.در این بازی شما می توانید مانند مردعنکبوتی که می توانست به دیوار ها تار بزند به دیوار ساختمان ها طناب بزنید و به کمک آن بتوانید در آسمان و بر فراز ساختمان ها پرواز کنید.با گرفتن امتیازات بالا می توانید کاراکتر ها و طناب های جدیدی را به بازی خود هدیه کنید.همچنین بازی به شما امکان آن را می دهد تا آب و هوا را تغییر دهید و در شرایطی متفاوت به بازی بپردازید.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


Agent Dash دانلود Agent Dash  بازی کارآگاه داش برای اندروید

شما در این بازی در  نقش کاراگاهی ظاهر می شوید که همیشه  در حال دویدن است و باید سرنخ ها را پیدا کنید.شما در این بازی باید سرعت عمل بسیاری به خرج دهید تا بتوانید مراحل را پشت سر بگذارید.در ماموریت های این بازی باید از روی موانع بپرید ، پایگاه دشمنان را نابود  کنید ، ستاره جمع کنید و حتی به دشمنان تیراندازی  کنید.این  بازی بسیار جذاب را می توانید با ۵ حرکت کنترل کنید و با گیم پلی روان ان بازی ساعات سرگرم کننده ای را بگذرانید.یکی از اصلی ترین ویژگی های بازی Agent Dash گرافیک بالای آن است که بازی را هرچه بیشتر لذت بخش می کند.

امتیاز : نتیجه : 4 امتیاز توسط 4 نفر مجموع امتیاز : 4


 

دانلود بازی موبایل Holiday من کجاست؟|www.mrkdl.ir

 

بعد از ارائه بسیار موفق بازی جذاب Where Is My Water که در سیستم عامل اندروید توانسته محبوبیت زیادی را به دست آورد حالا شرکت سازنده اقدام به ساخت بازی جذابی با همان سبک اما با نام جدید Where's My Holiday که مطمئنا می تواند به اندازه نمونه های قبلی ساعت های طولانی همه کاربران را در سنین مختلف سرگرم و شاد کند.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود بازی جنگ جوی ابدی برای اندروید|www.mrkdl.ir

در بازی Eternity Warriors 2 شرکت کنید و شجاعت، هیجان و ترس را یکجا احساس نمایید.  بازی جنگجوی ابدی نیز به سبک بازی های شاهزاده ی ایرانی طراحی شده است و بازیکنان در هر مرحله با دیوها و هیولاهای وحشتناکی رو به رو می شوند..این بازی از سری بازی های اساطیری و جنگی از شرکت معروف GLU است.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود بازی مهاجمان مرغی 3 مخصوص اندروید|www.mrkdl.ir

در Chicken Invaders 3 Xmas v1.08  بازی زیبا و جالب شما باید با سفینه ای که گم شده اید از دست مرغ های مهاجم فضایی خلاص بشید و آن ها را سرنگون کنید… همچنین هرمرحله یک رییس داره که باید منفجرش کنید و از رون مرغ ها و همبرگرایی که ازش ساخته می شه میل کنید!ولی شما باید از تخم مرغ هایی که مرغ ها روی سر شما پرت می کنند جای خالی دهید.شما دارای اسلحه هایی بسیار قوی چون لیزر،برق،موشک و… هستید که هر یک قابل ارتقا هستند.داستان از این قرار است که شما در فضا گم شدید و باید به زمین برگردید که این مرغها در هر مرحله مزاحم شما می شوند.این بازی برای اندروید نسخه ۲٫۳٫۳ به بالا قابل اجرا است.

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5


دانلودبازی جنگی مدرن کامبت مخصوص اندروید|www.mrkdl.ir

نسخه ی چهارم بازی زیبای Modern Combat که با نام Zero Hour از شرکت گیم لافت منتشر شده است.در این بازی شما و تیمتون برای نبرد اخرالزمان که نجات ایالات متحده هستش با تروریستها می جنگید.زمانی که جنگ و درگیری به داخل وطن کشیده شود، ترس معنایی نخواهد داشت. زمانی که نام بازی Modern Combat 4 به میان می آید، شما هرگز نمیتوانید قبل از آنکه آن را امتحان کنید، زیبایی نامش را درک کنید. زیبایی و هیجان درگیری مسلحانه در این بازی، در نوع بی نظیر است. به طوری که بازی هایی با این سبک را که قبلا بازی کرده اید، در برابر Modern Combat 4 حرفی برای گفتن نخواهند داشت. توانایی های بی نظیری چون کاور کردن یاران خود، عملیات های انفجاری و تعقیب دشمنان بر جذابیت های بازی افزوده است.در این بازی از آخرین تکنولوژی برای ساخت بهترین کیفیت بازی در آندروید استفاده شده است.این بازی برای اندروید نسخه ۲٫۳ به بالا قابل اجرا است.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلودنرم افزار آخرین اخبار و آپدیتها برای اندروید|www.mrkdl.ir

Android Updates, News & Apps را نصب کنید و مطمئن باشید که دیگر هیچ چیز جدیدی در اندروید را از دست نخواهید داد. آخرین برنامه ها، آپدیت ها، اخبار و … را درباره دستگاه خود داشته باشید. این برنامه را دانلود کنید و قدم به قدم با آخرین آپدیت های اندروید پیش بروید. آگاهی از آخرین نسخه اندروید ویژه گوشی شما، آگاهی از آخرین اخبار و برنامه های اندروید، امکان جستجو و مشاهده محبوب ترین برنامه ها، اعلام آگهی های آپدیت ها و برنامه ها، ویجت دسکتاپ برای دسترسی سریعتر و … از ویژگی های برنامه است.این نرم افزار برای اندروید نسخه ۲٫۰ به بالا قابل اجرا است.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلودبازی موبایل پرندگان خشمگین فصل ها: زمستان شگفت انگیز!(اندروید)|www.mrkdl.ir

بازی جذاب پرندگان خشمگین فصول Angry Birds Seasons: Winter Wonderham که این داستان در فصل زمستان اتفاق می افتد. پس از بازگشت پرندگان خشمگین از جشن های سال نوی چینی و برگزاری جشن هالووین پرندگان عصبانی ما به زمستان شگفت انگیزی بر میخورند. شما در این بازی با بیش از 300 مرحله جذاب روبرو میشوید که با جمع آوری کردن تخم مرغ های طلائی به مراحل جدید و شگفت انگیزی دست می یابید. شما می بایست با استفاده صحیح از قدرت پرتاب هر یک از پرندگان استحکامات یخی خوک های بد را در هم شکسته و به مرحله بعد دست یابید.جهت دانلود بازی مخصوص اندروید به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


http://tb20.trainbit.com/d/5404499884.png

بالاخره پس از مدتها انتظار نسخه جدید بازی جذاب و پرطرفدار پرندگان خشمگین Angry Birds Star Wars در جنگ ستارگان عرضه شد. شرکت Rovio با همکاری جرج لوکاس کارگردان سری فیلم های جنگ ستارگان این بار به خلق بازی جذاب پرندگان خشمگین با موضوع جنگ ستارگان پرداخته است.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود Highway Rider v1.3.2 - دانلود بازی موبایل موتور سواری حرفه ای

 سوار بر یک موتور فوق العاده شوید تا بتوانید در بزرگراه ویراژ دهید. در بازی Highway Rider شما در نقش یک موتور سوار هستید ولی باید با اتومبیل هایی که دربزرگراه با سرعت حرکت می کنند مسابقه دهید و از لا به لای آن ها عبور کنید. بازیکنان باید در جاده های لغزنده، خیابان های پرترافیک و... با نهایت سرعت حرکت کنند،

امتیاز : نتیجه : 1 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 1


دانلود Marble Blast 3 v1.0.5 - بازی موبایل حذف تیله های رنگی

توپ های رنگی را درکنار هم بچینید تا پاداش دریافت کنید. در بازی سه بعدی Marble Blas که طراحی شبیه بازی های لوکسور دارد بازیکنان باید توپ های رنگی را در یک مسیر در کنار هم بچینند و با نابودی آنها ا امتیاز کسب کنند تا وارد مراحل بعدی شوند.

امتیاز : نتیجه : 1 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 1


دانلود Beach Buggy Blitz v1.1 - بازی موبایل رالی ماشین سواری

در بازی Beach Buggy Blitz یک ماشین به سبک اسپرت برای خود طراحی کنید و در مناطق استوایی در میان جنگل ها و یا جزیره های زیبای استوایی به مسابقه بپردازید. بازیکنان باید در مسیر مسابقه حواسشان به محیط اطراف باشد و با جمع آوری سکه های اطراف امتیازات خود را افزایش دهند تا بتوانند به مراحل بعدی راه پیدا کرده و اتومبیل های پیشرفته تری تهیه نمایند.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود Dinosaur War v1.3.1 - بازی موبایل نبرد با دایناسورها

آیا می توانید تصور کنید که در دوره ما قبل تاریخ انسان ها در نهایت صفا و صمیمیت در کنار دایناسورها زندگی می کرده اند؟ در بازی Dinosaur War شما را به میان دایناسورها می بریم تا به مردم کمک کنید تا طلسم سیاه جادوگری که باعث ایجاد این نفرت و کینه بین مردم و اژدها شده را بشکنید.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود Rail Rush v1.0.1 - بازی موبایل جست و جوی طلا در معادن زیرزمینی

سوارر بر واگن های کارگران معبد شوید و به یک سفر پر ماجرا و عجیب در اعماق زمین بروید. در بازی Rail Rush شما در شخصیت یک بابنده طلا و جواهرات باید در معابد زیرزمینی در جست و جوی طلا و جواهرات گرانقیمت باشید تا با به دست آوردن آن ها امتیاز کسب کنید و وارد مراحل بعدی شوید

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود Championship Rally 2012 - بازی مسابقات رالی ماشین های پر سرعت

در بازی Championship Rally 2012 فقط حواستان به پدال گاز باشد، زیرا حتی لحظه ای نباید آن را رها کنید در غیر این صورت بازنده خواهید شد. بازیکنان باید در مسیر های خطرناکی همچون پرتگاه ها، بیابان های خشک و بی آب و علف، پل های قدیمی که هر لحظه امکان خراب شدنشان وجود دارد به رالی با دیگر شرکت کنندگان بپردازند و سعی کنند پیروز شوند.

امتیاز : نتیجه : 3 امتیاز توسط 3 نفر مجموع امتیاز : 3


دانلود Devil Ninja2 Mission v1.1.7 - بازی موبایل نینجای شیطانی

سال های زیادی است که پادشاهی خبیث حاکم سرزمین است و برای حفظ سلطنت خود لشگری از گرگ های درنده را فراهم کرده است و هیچ کس حق اعتراض به این همه ظلم و ستم را ندارد. در بازی Devil Ninja2 شما در نقش یک شوالیه شجاع که ماموریت نابودی این حاکم و لشگرش را به عهده دارید بازی می کنید.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود Helidroid 3D : Full Edition v1.0.2 - بازی موبایل هدایت و کنترل هلیکوپتر

در بازی سه بعدی Helidroid 3D شرکت کنید و با تصور کردن خود در نقش خلبان رویای خلبان شدن خود را به حقیقت نزدیک نمایید. در این بازی ماموریت های زیادی به شما سپرده می شود و شما و ظیقه دارید تا به بهترین نحو وظایف خود را انجام دهید. مواظب موانع خطرناکی که در مسیر راهتان قرار دارد باشید.

 

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود Haypi Dragon v1.4.0 - بازی فانتزی و زیبا برای اندروید

بازی Haypi Dragon یک بازی زیبای فانتزی است که دارای گرافیک بالایی می باشد و از رنگ بندی زیبا و مفرح پیروی می کند. در این بازی شما اژدهایان دلخواه خود را پرورش دهید و به آن ها مهارت جنگی یاد بدهید و با مجهز کردن آن ها به سلاح هایی مثل بمب به جنگ شیاطین دیگر سرزمینتان بروید.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


 دانلود Parallel Zombies v1.0.6 - بازی ترسناک و اکشن حمله زامبی ها

بازی اکشن و ترسناک Parallel Zombies یکه شما در دلهره آور ترین مکان ها به ایفای نقش می پردازید. در این قسمت از بازی شما در میان ساختمان بسیار قدیمی و مخوف در میان انبوهی از زامبی های ترسناک و خونخوار محاصره شده اید و باید با اسلحه تمامی زامبی ها را نابود سازید.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود MUTANT ROADKILL v1.0.0 - بازی اكشن جهش در جاده مرگبار

بازی MUTANT ROADKILL یك بازی مسابقات ماشین سواری با طراحی جدید و ابزارهای وی‍ژه می باشد و بتازگی توسط کمپانی معروف Glu عرضه شده و دارای گرافیک و گیم پلی عالی می باشد . شما باید در جاده هایی پرت و درو افتاده و بعضا در بیرون شهر به نابودی موجوداتی عجیب و غریبی كه در جلوی راه بپردازید.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود Snakes and Ladders Ludo v6.0 - بازی ماروپله برای اندروید

بازی جذاب ماروپله را این بار برای گوشی های تلفن همراه با سیستم عامل اندروید آماده کرده ایم تا این بازی خاطره انگیز را حالا با گوشی تلفن همراه تجربه کنید. Snakes and Ladders Ludo همان بازی انداختن تاس و شانس صورت می گیرد و پله هاست که کاربر را به خانه پایانی می رساند گاهی هم مارها نیش می زنند و می بایست به خانه های پائین تر بازگشت.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود Down The Hatch! v1.22 - بازی موبایل عبور از دریچه

Down The Hatch بازی جذابی است كه شما میبایست در آن به Stinky كه دیو كوچك و بامزه ای است كمك كنید تا در راه سقوط به زمین از خوراكی ها و غذا های خوشمزه بخورد. Stinky به قدری گرسنه است كه باعث خشم سایر موجودات شده و شما باید از شر آن موجودات نیز خلاص شود.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود Amazing Alex HD v1.0.0 - بازی موبایل الکس شگفت انگیز

بازی پرندگان خشمگین یکی از بهترین بازی های گوشی تلفن همراه محسوب میشود باز هم شرکت Angry Birds دست به ساخت بازی جذاب از نوع پازل زده است شما در بازی الکس شگفت انگیزشما در نقش alex با وسایل خانه و اسباب بازی ها خود مجموعه ای زنجیره ای شکل را ساخته تا مانند بازی دومینو در صورت برخورد یک جسم تمامی اجسام فرو ریزد. به طور مثال با زدن توپ و برخورد آن به قطچی و بریده شدن طناب بادکنک و بالا رفتن آن و برخرد به جسم دیگر در نهایت به هدفی که در بازی تایین شده است برسید این بازی بیش از 100 مرحله دارد که میتواند اوقات سرگرم کننده ای برای شما فراهم سازد.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود Monster Shooter: Lost Levels v1.2 - بازی موبایل نجات بچه گربه

بازی اکشن از نوع تیر اندازی و حادثه ای Monster Shooter: Lost Levels که شما در نقش هیولایی ظاهر شده و وظیفه شما نگهداری و محافظت از بچه گربه در مقابل دشمنان و بیگانگان می باشد. این بازی جذاب و اکشن در 60 مرحله می باشد که شما میتوانید در سه سیاره و محیط مختلف آن را بازی کنید. در این بازی سه بعدی با پشت سر گذاشتن هر مرحله میتوانید اسلحه های جدید با کارایی های متفاوت بدست آوردید در کل شما میتوانید با 12 نوع سلاح پیشرفته آشنا شده و از تیر اندازی لذت ببرید.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود X Construction v1.36 - بازی موبایل ساختار پل سازی

در بازی X Construction شما ساخت پل های آهنی برای عبور قطار را تجربه میکنید شما میبایستی در بین کوه ها و دره ها پل های محکم و استوار برای عبور قطار بسازید. این بازی دارای 15 مرحله جذاب می باشد. شما باید با خلاقیت و استفاده صحیح از ریل های داده شده پل هایی محکم بسازید که در برابر وزن و فشار زیاد مقاومت کرده تا ریل قطار خراب نشود.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود Asphalt 7: Heat HD - آسفالت نسخه حرارت برای اندروید

بالاخره پس از مدت ها انتظار نسخه ی با کیفیت HD بازی جذاب و مفرح Asphalt برای سیستم عامل اندروید عرضه شد. بازی بسیار جذابی که نسخه ی جدید آن Asphalt 7: Heat نام دارد و به سبب کیفیت فوق العاده از چند سری قبل توانسته جز محبوب ترین بازی ها برای گوشی ها و حتی سیستم عامل های مختلف لقب بگیرد. نسخه حرارت از جهات مختلف سرعت ، گرافیک و GamePlay یکی از بهترین بازی هایی بوده که تا به حال برای گوشی های تلفن همراه و تبلت ها عرضه شده است.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود Bomb The Zombies v1.0 - بازی اکشن بمب زامبی

از بین بردن زامبی های یکی از جذاب ترین بازی های اکشن می باشد. در بازی Bomb The Zombies شما می بایست با هدف گیری زامبی ها را از بین ببرید و گروگان ها را از دست آنها نجات دهید. شیوه و روش بازی همانند بازی جذاب پرندگان خشمگین می باشد ولی با این تفاوت که شما به جای پرتاب پرندگان به سوی هدف می بایست بمب به طرف زامبی ها پرتاب نمایید.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


دانلود Fruit Slice - بازی تکه تکه کردن میوها

پس از ارائه بسیار موفقیت آمیز بازی جذاب Fruit Ninja که توانست در پلتفرم های مختلف جز محبوب ترین بازی ها قرار گیرد حالا بازی دیگری به نام Fruit Slice برای گوشی های اندرویدی عرضه شده که تقریبا سبک Fruit Ninja را دارد ؛ کیفیت مناسب ، طراحی زیبا و استفاده از انواع میوه ها در این بازی می تواند برای کاربران لحظاتی جذاب را رقم بزند. احساسی لذت بخش در تکه کردن میوه ها در گوشی های لمسی منتظر کاربرانی است که این بازی را دانلود می کنند.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


ليست صفحات

تعداد صفحات : 2


ورود کاربران


عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

موضوعات مطالب


آمار کلی سایت

  آمار مطالب آمار مطالب
  کل مطالب کل مطالب : 831
  کل نظرات کل نظرات : 16
  آمار کاربران آمار کاربران
  تعداد اعضا تعداد اعضا : 292


  اطلاعات شما اطلاعات شما
  آِ ی پیآِ ی پی : 54.221.147.93
  مرورگر مرورگر :
  سیستم عامل سیستم عامل :


نظرسنجي

  وظعیت شما :

لینک دوستان


خبرنامه

  براي اطلاع از آپيدت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود